Loading Events

Events for November 5, 2018

Find Events

Event Views Navigation

November 2018

Seanca dëgjimore e Arnisa Këlliçi

Subjekti: Arnisa Këlliçi, kandidate për magjistrate. Vendi: Rruga Kavajës, ish-godina e “Lidhjes së Shkrimtarëve dhe ​Artistëve” Tiranë Trupi gjykues: Olsi Komici, Xhensila Pine, Suela Zhegu

+ Export Events